Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2008 yılından bugüne çeşitli projelerle birçok alanda hizmet verip farklı yazılımlar oraya çıkarıp daima en iyi olmayı hedeflemiştir. Tecrübe edindiği bilgi birikimleri ile günümüze kadar digital ortamda çok fazla ürün yelpazesi oluşturup günden güne birikimlerine yenilik katmayı başarmıştır. Tecrübeli ekibimiz 2014 yılında hosting sektörüne yönelip kazanmış olduğu müşteri portföyü ile piyasadaki önemli firmalar ile değişik alanlarda birçok projeyi imzaladı VDS TÜRKİYE %100 yerli sermayedir. Firmamızın belgeleri eksiksiz olarak Marka Tescil, Yer Sağlayıcı, Faaliyet Belgesi vb. bulunmaktadır


VDS TÜRKİYE  Ekibi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman son teknoloji güncel donanım ve yazılımlar ile hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Ekibimizin sizlere 7/24 hizmet vereceğini satın almış olduğunuz ürünlerde bir problem olması halinde anında müdahale edeceğini bilmenizi isteriz. Daima yenilikleri takip edip her zaman kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

VDS TÜRKİYE hiçbir zaman sorunlara yer vermeyecektir.

Vizyonumuz

Firmamızın müşteri kitlesini gün geçtikçe sektördeki öncü firmalar arasına getirmek ve teknolojinin her dalında sizlerle birlikte büyümek sizlerin güleryüzüyle yenilikleri birlikte yürümek.

Misyonumuz

Firmamızın müşterilerini en iyi derecede mutlu edebilmek, kurumsal anlamda samimi ve gerçek teknik destek sunmak. Minimum fiyatlarla maksimum kaliteyi sizlere güleryüzlü hizmet vermek firmamızın en büyük gayesidir. VDS TÜRKİYE teknolojideki her projenizde daima yanınızda.


- - Whatsapp
Top